Grójec - ul. Jarzębinowa

Poszukujesz segmentu w spokojnej okolicy, w okolicach Warszawy, z doskonałą infrastrukturą w najbliższym sąsiedztwie?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Nasza nowa inwestycja – segmenty przy ul. Jarzębinowej w Grójcu – to gwarancja funkcjonalności, solidności i estetyki na wysokim poziomie.

 

Budując segmenty, stawiamy na projekty, dzięki którym nasi Klienci poczują się w nowym miejscu swobodnie. Powierzchnia oferowanych domów mieści się w zakresie 155-180 m². Otwarte przestrzenie to jedna z głównych cech naszych inwestycji. Przejrzysty i jasny salon o znacznej powierzchni, czyli najbardziej reprezentacyjne miejsce każdego domu. Duża kuchnia, która pozwoli praktycznie zagospodarować przestrzeń. Cztery sypialnie, gabinet i dwie łazienki dla większego komfortu. Piękny i słoneczny taras, dzięki którym można się zrelaksować w letni weekend. Całość to trzy kondygnacje: parter, piętro i strych. W projekcie znajduje się kotłownia. W bryle budynku umiejscowiony jest garaż jednostanowiskowy, a przed segmentem miejsce postojowe. Nie brakuje również wiatrołapu, pozwalającego łatwiej utrzymać stabilną temperaturę w domu. Najbliższe otoczenie budynku to zaaranżowane ogródki.

Segmenty przy ul. Jarzębinowej powstają na projekcie zbrojonej ławy fundamentowej. To bezpieczne rozwiązanie gwarantuje bardzo dużą wytrzymałość, przenosi ciężar ścian fundamentowych na grunt. Fundament z bloczków betonowych razem z izolacją pionową i poziomą ocieplony jest według projektu. Wylewkę wykonujemy na gruncie z piasku. Ściany zbudowane są z betonu komórkowego H + H. Dobrze izoluje termicznie i jest odporny na czynniki atmosferyczne. Ponadto ocieplamy ściany styropianem według projektu.

Strop Teriva to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w budownictwie ostatnich lat. Gwarantuje stabilność konstrukcji. Ocieplamy go wełną 10+15. Dach wykańczamy dachówką Braas, produkowaną z wysokiej jakości surowców. Budynek posiada zarówno elewację zewnętrzną jak i wewnętrzną. Schody betonowe i strychowe. Zgodnie z projektem segment posiada okna trzyszybowe – pięciokomorowe, parapety wewnętrzne i zewnętrzne oraz barierki na balkonach. Drzwi zewnętrzne wykonane są z drewna. Do garażu prowadzi brama segmentowa z napędem. Zarówno podjazd jak i taras wykonane są z kostki brukowej. Ogrodzenie segmentu posiada praktyczną bramę przesuwną.

Dla komfortu naszych Klientów poza grzejnikami w projekcie przewidziano ogrzewanie podłogowe. Budynek posiada instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową, antenową, oraz alarmową.

Segmenty przy ul. Jarzębinowej znajdują się w cichym i spokojnym miejscu. Otacza je nowoczesna infrastruktura. W najbliższej okolicy znajdują się niezbędne na co dzień obiekty: pływalnia, hala sportowa, korty tenisowe, siłownie, szkoła podstawowa oraz liceum, przedszkole, żłobek, stomatologia, gastronomia oraz sklepy spożywcze. Dzięki wyjazdowi na trasę S7 bez korków można dostać się do Warszawy w 30 minut.

RZUTY:

Możliwość komentowania została wyłączona.