Tarczyn - Projekt 1

Zielone Sady Tarczyn ul.Miodowa – etap I

Inwestycja Zielone Sady jest podzielony na kilka etapów i pierwszym z nich będą dwa domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w centrum tętniącego życiem Tarczyna przy ulicy Miodowej.

Budynki połączone ze sobą garażami, co zapewnia najwyższy komfort prywatności, ciszy i swobody. Projekty to sympatyczne, niewielkie domy z poddaszem, oraz wbudowanymi garażami jednostanowiskowymi.

Na parterze proponujemy niewielki pokój, który może służyć, jako gabinet, salon z kominkiem, z otwartą kuchnią i aneksem jadalnym, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze, przez które możemy dostać się bezpośrednio do garażu. Na piętro prowadzą schody (zabiegowe), tutaj mamy do dyspozycji obszerny przedpokój i cztery sypialnie. Dodatkowo oczywiście łazienka, a jedną z sypialni można zamienić na zawsze przydatną garderobę.

Projekt w myśl nowoczesności spełnia wszystkie funkcje domu energooszczędnego.

W standardzie otrzymacie Państwo ogrzewanie podłogowe i standardowe grzejnikowe. Dodatkowo w cenie oferujemy Państwu automatycznie otwieraną bramę garażową, podjazdy, tarasy i schody wyłożone kostką a wszystko otoczone nowoczesnym ogrodzeniem i zagospodarowanym ogródkiem.

Budynki do odbioru w stanie deweloperskim ze wszystkimi mediami, łącznie z systemem alarmowym.

  • Pow. użytkowa: 121,34 m²
  • Pow. zabudowy: 150,67 m²
  • Poddasze: użytkowe
  • Garaż: jednostanowiskowy
  • Rodzaj dachu: dwuspadowy
Lokalizacja Inwestycji Zielone Sady zadowoli każdego. W sąsiedztwie znajdziecie Państwo punkty usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola prywatne i publiczne, ośrodki kultury i sportu.
 
Inwestycja gotowa do odbioru w III kwartale 2016r.
W PRZYPADKU ZAKUPU NIE PONOSZĄ PAŃSTWO KOSZTÓW 2% PODATKU, PONIEWAŻ ZAKUPU DOKONUJECIE BEZPOŚREDNIO OD FIRMY DEWELOPERSKIEJ.
 
 

RZUTY:

Możliwość komentowania została wyłączona.