Lokale Archive - Redmar Development
+48 666 343 393

Redmar Development to połączenie wiedzy, pasji i troski o każdy detal – sprawdź dostępne domy!

Wyszukiwarka domów

Odkryj domy, które pokochasz!

Znajdź nieruchomość dla siebie

Zwiń

Lista mieszkań

I1
METRAŻ
172.54 m²
POKOJE
6
Ogródek i taras
495 m²
STATUS
Zarezerwowane
Cena
990 000,00 zł - 5 737,80 zł/m²
J1
METRAŻ
137.29 m²
POKOJE
4
Ogródek i taras
380 m²
STATUS
Zarezerwowane
Cena
880 000,00 zł - 6 409,79 zł/m²
K1
METRAŻ
154.87 m²
POKOJE
4
Ogródek i taras
467 m²
STATUS
Dostępne
Cena
930 000,00 zł - 6 005,04 zł/m²
K2
METRAŻ
172.54 m²
POKOJE
6
Ogródek i taras
475 m²
STATUS
Dostępne
Cena
990 000,00 zł - 5 737,80 zł/m²
L1
METRAŻ
157.87 m²
POKOJE
4
Ogródek i taras
449 m²
STATUS
Dostępne
Cena
930 000,00 zł - 6 005,04 zł/m²
L2
METRAŻ
172.54 m²
POKOJE
6
Ogródek i taras
504 m²
STATUS
Dostępne
Cena
990 000,00 zł - 5 737,80 zł/m²
N2
METRAŻ
172.54 m²
POKOJE
6
Ogródek i taras
533 m²
STATUS
Zarezerwowane
Cena
990 000,00 zł - 5 737,80 zł/m²
O1
METRAŻ
137.29 m²
POKOJE
4
Ogródek i taras
433 m²
STATUS
Zarezerwowane
Cena
919 000,00 zł - 6 693,86 zł/m²
O2
METRAŻ
137.29 m²
POKOJE
4
Ogródek i taras
397 m²
STATUS
Dostępne
Cena
919 000,00 zł - 6 693,86 zł/m²
P2
METRAŻ
137.29 m²
POKOJE
4
Ogródek i taras
312 m²
STATUS
Dostępne
Cena
899 000,00 zł - 6 548,18 zł/m²
Kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami.

Pisz śmiało, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

    top